• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.