• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od małych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt, które wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź ofertę
sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu różnych specjalności, które zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, jakich towary są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, twórcy takich produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty centrum materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.